Vtipy o upírech

15. května 2013 v 2:00 | Rocky
Ráno se sejdou tři upíři a vyprávějí si jak se napili v noci krve: První má kapku krve na rtu a povídá: "Já byl u takový mladý slečny a měla super krev." Druhý má celou pusu od krve a povídá: "Já byl na večírku a byla tam spousta lidí." A toho třetího, který je celý od krve, se ptají co dělal a on povídá: "Kluci vidíte tu věž?" Oni: "vidíme." On: "no a já ji neviděl".

Přijde upír do potravin a povídá: "Jeden chleba."
Prodavač odvětí: "Takovej upír jako vy a chleba? Proč ne třeba tuto krvavou tlačenku?"
"Ne, chci chleba," odvětí upír. "Tady na křižovatce je krutá bouračka a já si ho budu namáčet."

Manželé se procházejí po galerii. "To by mohl být upír v rozpacích", prohlásí žena. "Ne, to je zrcadlo", konstatuje suše muž.

Příjde malý upírek domů a ptá se maminky. " Mami, můžu si přivést domů na večeři kamaráda?" "Ano můžeš, ale nezapomeň ho potom dát do chladničky. "

Přijde upír do baru a poručí si horkou krev, druhý den přijde zase a opět si poručí horkou kerv. Třetí den přijde opět do baru a poručí si pouze horkou vodu. Barmanovi je to divné a zaptá se ho. "Co ta změna?". Upír na to . "Ale za rohem jsem našel tampon tak si chci udělat slabej čaj".

Potkají se dva upíři před nemocnicí: "Tak co, zase se jdeš rozšoupnout na transfúzku?" "Ale kdepak, dnes mi není nějak dobře. Vezmu si jen pár použitých obvazů, udělám si čaj a půjdu si lehnout."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama